SELECT pr.name_lv, pr.id, pr.parent_id, (SELECT name_lv FROM ng_products WHERE id=pr.parent_id) as parent_name, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= 1112779) , (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_ids, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= 1112779) , (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_names FROM ng_products pr WHERE id=1112779 GROUP BY id
DS laboratories - Revita šampūns matu augšanai un pret matu izkrišanu205ml :: Bergo.lv
Pirkuma grozs
Jūsu grozs ir tukšs

DS laboratories - Revita šampūns matu augšanai un pret matu izkrišanu205ml

pret matu izkrišanu. Revitas iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no visefektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kuri stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.

Ražotājs: UFO
Kods:
Cena: 22.95

Šampūns pret matu izkrišanu, kas palīdz stimulēt matu folikulu.
Revita® maigi attīra, vienlaikus nodrošinot spēcīgu stimulāciju, kas stiprina matus un uzlabo veiktspēju. Vispirms no galvas ādas novēršot piemaisījumus, galvenās sastāvdaļas tiek piegādātas, lai stiprinātu un atjaunotu matu dzīslas no iekšpuses, tādējādi radot pilnīgākus, stiprākus un veselīgākus matus.
 

Saskaņā ar pētījumu, kas tika veikts vairāk nekā 500 cilvēku (vīrieši un sievietes vecumā no 18 līdz 55 gadiem ar mērenu vai smagu matu izkrišanu):
 
90% novēroja matu izkrišanas samazināšanos
85% novēroja vispārēju matu stāvokļa uzlabošanos

Comments

Nosūtit
Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Visi Internetveikali un cenas