SELECT pr.name_lv, pr.id, pr.parent_id, (SELECT name_lv FROM ng_products WHERE id=pr.parent_id) as parent_name, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= 1112780) , (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_ids, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= 1112780) , (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_names FROM ng_products pr WHERE id=1112780 GROUP BY id
pret matu izkrišanu - REVITA.COR Kondicioniers pret matu izkrišanu 205ml :: Bergo.lv
Pirkuma grozs
Jūsu grozs ir tukšs

pret matu izkrišanu - REVITA.COR Kondicioniers pret matu izkrišanu 205ml

Matu uzlabojošs kondicionieris ir izveidots, balstoties uz pašām mūsdienīgākajām biotehnoloģijām.

Ražotājs: UFO
Kods:
Cena: 22.95

Kondicionieris Revita.Cor,  kas atjauno matus un uzlabo to augšanu. Novērš matu izkrišanu pateicoties jaunākām nano-tehnoloģijām.

Izstrādāts kā turpinājums leģendārām  REVITA šampūnam, Kondicionieris darbojas ne tikai lietošanas momentā, bet arī tupmāku 12 stundu laikā. REVITA.COR sastāvā ir iekapsulētas vienotās mikrosfēras. Tas nozīmē,ka  sfēras aizturas uz galvas ādas virsmas un paliek tur ilgstošu laika periodu, darbojoties gan tad, kad jūs nodarbojaties ar sportu, gan tad, kad ejat peldēties.

Revita.Cor  izstrādāšanā tika izmantoti premium klases ingridienti, un katram no tām ir liela klīnisko izmēģinājumu vēsture. Sastāvdaļu atlase tika veikta tādējādi, lai to iedarbība būtu nozīmīga gan matu folikulu funkcionēšanai, gan arī ādas atjaunošanai. Ds Laboratories produkts ir unikāls vēl ar to, ka tas ir pietiekami iedarbīgs 5α- dehidrotestosterona blokators. Visas šīs formulā izmantojamās īpašības padara to par iedarbīgu matu augšanas stimulatoru. REVITA.COR ir ideāls gan individuālajā izmantošanā, gan arī kopā ar citām matu kvalitāti uzlabojošām, procedūrām.

Sastāvs: LUPĪNA, INOZITOLS, ŽEŅŠEŅS, CITRULĪNS, KOFEĪNS, TRIPEPTĪDA- 1BIOTINĪLS, ARGINĪNS, APIGENĪNS

Ieteicams lietot kopā ar šampūnu Revita.

Izdevīgs pirkums: komplekts Revita+Revita.Cor ar atlaidi!

Mūsu solījums jums

Mēs garantējam, ka, regulāri lietojot līdzekli Revita , jūs apturēsiet matu izkrišanu un izretināšanos, kā arī padarīsiet jaunos augošos matus stiprākus. Vēlamo rezultātu sasniegsiet ātrāk, nekā lietojot citus matu ataudzēšanas līdzekļus.


 

Comments

Nosūtit
Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Visi Internetveikali un cenas