SELECT pr.name_lv, pr.id, pr.parent_id, (SELECT name_lv FROM ng_products WHERE id=pr.parent_id) as parent_name, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= 1112946) , (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_ids, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= 1112946) , (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_names FROM ng_products pr WHERE id=1112946 GROUP BY id
Magnētiskais Manikīrs - nagu laka ar magnētu - Layla Cosmetics Magneffect :: Bergo.lv
Pirkuma grozs
Jūsu grozs ir tukšs

Magnētiskais Manikīrs - nagu laka ar magnētu - Layla Cosmetics Magneffect

nagu laka ar magnētu 10ml

Ražotājs: -
Kods: MAGNEFFECT
Cena: 5.76

Magnētiskais Manikīrs. Revolucionārs produkts – nagu laka ar magnētu „Magneffect” no LAYLA Cosmetics.
Brīnums? Maģija? Nē! Noslēpums ir magnēta strīpiņā, kas atrodas uz korķīša. Kā tas strādā? Viss ir pavisam vienkārši! Uzklājam nagu laku, turam korķīti ar magnētu tieši virs naga 5 sekundes un....... saņēmam rezultātu! Fantazējiet, modelējiet strīpiņas kaut horizontāli, kaut vertikāli, kaut pa diagonāli! Jūs jautāsiet: KĀ tas var būt? Vienkārši nagu lakā ir metāliskās mikrodaļinas, kuras ir pavisam nekaitīgas nagiem, un kuras reaģē uz magnētu tuvumā.
Nesatur formaldeldehīdu, toluolu, kolofoniju!

 


Lietošanas instrukcija:
1) Uzklāt laku uz viena naga, pāgriezt korķīti tā, lai magnēta strīpa skatītos uz naga virsmas maksimālā tuvumā, bet nepieskaroties.Pagaidīt 5 sekundes.
2) Jo tuvāk magnēts būs nagu virsmai, jo izteiksmīgākas būs strīpas.
3) Ja gribat, lai strīpu daudzums būtu lielāks, tad turiet magnētu virs nagu centram.
4) Magnēta strīpa parādīs Jums strīpu virzienu.
5) Slānim jābūt biezam.
Ja Jūs nejauši sabojājāt magnēta strīpu, nelietojiet acetonu! Jācenšas notīrīt magnētu ar salveti!
Ļoti liela krāsu un toņu palete: „alva”, „tirkīza vilnis”, „zelta bārs”, „bronza”, „brūnais cukurs”, „sudrabaina galaktika”, „šampanietis”, „rubīns”, „šokolādes muss” un vairāki citi toņi, kas iekāros Jūsu sirdi un fantāziju.
Ļoti izturīga un bieza nagu laka, kas žūst momentā un turās ilgu laiku.

Comments

Nosūtit
Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Visi Internetveikali un cenas