SELECT pr.name_lv, pr.id, pr.parent_id, (SELECT name_lv FROM ng_products WHERE id=pr.parent_id) as parent_name, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= 1113698) , (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_ids, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= 1113698) , (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_names FROM ng_products pr WHERE id=1113698 GROUP BY id
XLASH - skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis 3 ml :: Bergo.lv
Pirkuma grozs
Jūsu grozs ir tukšs

XLASH - skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis 3 ml

Ražotājs: -
Kods:
Cena: 49.00Akcija!

Novatorisks skropstu uzlabojošs serums, kurš, kā ir pierādīts, pēc 28 dienām stimulē garāku, biezāku skropstu augšanu. Zinātniski izstrādāts ar dabīgiem ekstraktiem, Xlash satur aktīvās sastāvdaļas, lai veicinātu skropstu garumu, apjomu un to stāvokli. Labākie rezultāti ir pēc 4-6 nedēļām.

Sadarbojoties ar Jūsu ķermeņa unikālo ķīmiju, unikālā Xlash formula ir tik maiga un efektīva, ka to var izmantot arī kopā ar mākslīgajām skropstām, lai pasargātu no bojājumiem.

Lietošana: Notīriet kosmētiku vai citus kosmētikas līdzekļus no sejas, izņemiet kontaktlēcas. Nomazgājiet rokas un seju ar maigām ziepēm. Uzklājiet plānu, vienmērīgu Xlash slāni uz augšējo skropstu saknēm vienā nepārtrauktā kustībā. Lietojiet serumu vienreiz dienā. Vēlams pirms gulētiešanas.

Comments

Nosūtit
Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Visi Internetveikali un cenas