SELECT pr.name_lv, pr.id, pr.parent_id, (SELECT name_lv FROM ng_products WHERE id=pr.parent_id) as parent_name, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= 2334) , (SELECT group_concat(id) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_ids, IF( parent_id=0, (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= 2334) , (SELECT group_concat(name_lv) FROM ng_products WHERE parent_id= pr.parent_id) ) as children_names FROM ng_products pr WHERE id=2334 GROUP BY id
Summer Infant Baby Glow Digitālais video monitors :: Bergo.lv
Pirkuma grozs
Jūsu grozs ir tukšs

Rekomendējam

BRILLIANT DUE Dimanta pilīte

Brīnumains līdzeklis, kas divrez pastiprina nagu lakas spīdumu.

7.23 €

Summer Infant Baby Glow Digitālais video monitors

Summer Infant Baby Glow Digitālais video monitors

Ražotājs: Summer
Kods:
Cena: 133.99Akcija!

Inovatīvajam Baby Glow Digitālajam video monitoram ir augstas izšķirtspējas 2.8 collu video ekrāns ar viegli lietojamām navigācijas pogām un automātisko melnbalto nakts redzamības režīmu, lai jūsu prāts būtu mierīgs gan dienā, gan naktī. Īpaši jutīgais mikrofons, trokšņa līmeņa rādītāju LED lampiņas, bateriju izlādēšanās brīdinājuma signāls , digitālā pietuvināšanas funkcija un temperatūras displejs uz ekrāna ļaus jums kontrolēt vidi, kurā atrodas mazulis, un saglabāt mierīgu prātu.

Divvirzienu signāls nodrošina vecākiem iespēju nepārtraukti sekot savam mazulim, un uzlādējamās baterijas ir ērtas un ilgi kalpo.
Tas, kas padara Baby Glow tik unikālu, ir nomierinošā zvaigžņu un mēness griestu projekcija ar trīs iespējamām krāsu izvēlēm – zilu, zaļu un dzintarkrāsas. Tas darbojas kā pieklusināts nakts apgaismojums un to var lietot, lai palīdzētu mazulim iemigt vai iedrošinātu bērnus, kuriem ir bail no tumsas. Šī projekcija darbojas arī kā papildus efekts miega dziesmiņām un dabas skaņām, palīdzot radīt mazuļa miegam mierīgu vidi.


100% digitāla tehnoloģija, kas nodrošina privātumu un drošību un darbojas rādiusā līdz 300 m
Krāsains LCD video displejs uz 2.8 collu monitora ekrāna
Automātiska melnbaltā nakts redzamība
3 krāsu nakts debesu projekcija
5 miega dziesmiņas
Digitālā pietuvināšana
Divvirzienu signāls
Pārnēsājams, ar uzlādējamām baterijām
Iebūvēts jostas stiprinājums un statīvs
Regulējams skaļums un attēla spilgtums
LED gaismas ar skaņas aktivāciju, enerģiju taupošs viena pieskāriena video ieslēgšanas un izslēgšanas režīms, zema bateriju uzlādes līmeņa un ārpus diapozona indikatori uz ekrāna.

Comments

Nosūtit
Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Visi Internetveikali un cenas